Zuzana Norisová: Takhle trsala ve fitku

Zuzana Norisová
Zuzana Norisová: Takhle trsala ve fitku (Zuzana Norisová)

Herečka Zuzana Norisová po skončení seriálu Přešlapy dlouho neobjevila na veřejnosti, a pohybuje se jen na divadelních prknech.
Především pak v Hudebním divadle v Karlíně, kde hraje v muzikálu Vražda za oponou, ale také v divadlech ABC, Ypsilon nebo na Palmovce.
Dostat dolů ale povánoční přebytečná kila zaujalo i Norisovou, a tak dorazila do pražského studia Holmes Place, kde si mohla kromě tradičních cvičebních postupů a strojů vyzkoušet i novinku, tzv. Gipsy Dance.
Norisová si nejdřív trochu vyzkoušela spinning, přičemž dala malinko nahlédnout do svého dekoltu, a pak už se pod vedením baletky Adély Pollertové pustila s ostatními do tancování. A jak jí to šlo? Norisová je pohybově nadaná, takže trumfnout už jí mohla jedině profesionální tanečnice Libuška Vojtková, jenže ta Holmes Place dorazila se svým malým Matyášem, a tak se při tanci nemohla zrovna odvázat.
Třetí kráskou do party byla modelka Renata Langmannová, která ale vystupovala nenápadně i tentokrát, a moc vidět ve fitku zrovna nebyla. A Muž roku Martin Gardavský se do tancování zrovna nehrnul, a raději si s dětmi z dětských domovů vyzkoušel boxovací pytel.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Zuzana Norisova

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura