Zlata Adamovská: Kampaň Mee Too nepodporuje

Zlata Adamovská: Kampaň Mee Too nepodporuje

Stálice Ordinace v růžové zahradě Zlata Adamovská byla hostem televizní talk show Jana Krause a mnohé své fanynky určitě překvapila, když odmítla dobře známou kampaň Mee Too.


„Některý věci si nechám pro sebe, ale přijde mi divný, že člověk vytasí takovou věc po třiceti letech. Když mi někdo někam sahá a já to nechci, tak ho majznu a vyřídím si to s ním hned a nebudu si to s ním vyřizovat po třiceti letech," řekla Adamvoská a připustila, že různých podivných nabídek, dvoření i obtěžování sama mnoho zažila, ale vypořádala se s tím rovnou. „Já bych mohla vyprávět! Ale nebudu," dodává s úsměvem a s tím, že rozhodně by se k této kampani nepřipojila.

Nyní je Adamovská potřetí šťastně vdaná. „Teď jsem opravdu velmi spokojená," řekla. „Jsme spolu vážně šťastní. Jsme spolu na zkoušce, po zkoušce, na představení, po představení, jezdíme spolu na dovolenou... a pak si ještě doma povídáme, ale někdy třeba taky jen mlčíme, ale i to je hezký. A když spolu nejsme, tak si voláme, třeba každou hodinu." A zatím prý na sobě ani po sedmi letech navzájem nenašli chybičku. „Myslím, že Petr je dokonalej, a i kdyby se nějaký nedostatek našel, tak ho budu určitě obdivovat. My si říkáme, že jsme na obláčku a že jsme si za odměnu." prozradila oblíbená herečka.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Zlata Adamovská

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura