Taková NEnormální rodinka Willa Smithe: Poté, co ji vyšetřovala sociálka kvůli výchově dětí, vyšlo najevo, že děti spí s hady

foto ShowPix
Taková NEnormální rodinka Willa Smithe: Poté, co ji vyšetřovala sociálka kvůli výchově dětí, vyšlo najevo, že děti spí s hady (foto ShowPix)

Will Smith a Jada Pinkett rozhodně nebudou úplně normálními rodiči. V jejich rodině se to extravagancí pravděpodobně jen hemží. Jak jinak si vysvětlit, že svým dětem dovolují chovat tlupu hadů, jakoby se jednalo o kočky nebo morčata.Americká média aktuálně informují o tom, že třináctiletá Willow má ve svém pokoji zhruba desítku hadů a rozhodně ne každý plaz má svoje terárium. Prostě se jen tak volně pohybují po jejím pokoji. Ani desetiletý Jaden nezůstává za svou sestrou nijak pozadu. I on má totiž svoji partu hadů, kterým dal přezdívku "moje holky" a s některými plazivými holkami prý pravidelně spává v posteli a  hraje si s nimi...Těžko říct, co na to sociálka, která jen před několika dny ukončila vyšetřování rodiny Willa Smithe pro podezření ze zanedbání péče. Důvodem pro vyšetřování byla fotografie, kterou Willow zveřejnila na sociálních sítích a na které je v posteli s dvacetiletým kamarádem. Prominentní rodince se ale ze spárů amerických úřadů podařilo jako zázrakem dostat a sociálka vyšetřování ukončila se závěrem, že k žádnému zanedbávání péče o děti nedochází.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Will Smith

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura