Whitney Houston: Měla popová hvězda raději ženy? Podle FBI ano

foto ShowPix
Whitney Houston: Měla popová hvězda raději ženy? Podle FBI ano (foto ShowPix)

Podle nové biografie Whitney Houston autora Iana Halperina byla v minulosti zpěvačka vydírána kvůli svému lesbickému vztahu se svou asistentkou a dlouholetou kamarádkou Robyn Crawford. FBI dokonce na tento případ vedla spis.

Podle knížky jistý právník po její rodině vymáhal zhruba 700 tisíc korun za svoje mlčení o tomto vztahu, o kterém prý měl mnoho informací. Zpěvaččin otec John Houston podle knihy tehdy okamžitě s právníkem podepsal tajnou smlouvu, není ale známo, kolik mu za jeho mlčení nakonec zaplatil.

Kauzu podle spisu FBI potvrzuje i zpěvaččin tehdejší bodyguard Kevin Ammons, který agentovi tajné služby vypověděl, že mu John Houston chtěl zaplatit za umlčení milenky tehdy už slavné zpěvačky. Ten to ale odmítnul a tak mu bylo alespoň nařízeno, aby Robyn měl na očích.

Whitney Houston se ještě ten rok, tedy v roce 1992 vdala za Bobbyho Browna a Robyn Crawford darovala luxusní černé Porsche, oficiálně na znamení přátelství.

Tyto informace, které Halperin vepsal do své knihy "Whitney & Bobbi Kristina: The Deadly Price of Fame", mohou mnohé vysvětlovat. Třeba fakt, proč zpěvačka v průběhu svého manželství začala mít problémy s alkoholem a drogami, kvůli kterým nakonec zemřela.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Whitney Houston

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura