Vojta Dyk: Vymyslel koktejl. Chcete znát jeho recept?

Vojta Dyk: Vymyslel koktejl. Chcete znát jeho recept?

Zpěvák Vojtěch Dyk a kapela B-SIDE BAND s bandleaderem Josefem Buchtou se vrátili na koncertní pódia v celé České republice. Nové turné má za sebou osm vyprodaných vystoupení a vstupuje do druhé poloviny. Kapelu a zpěváka čekají tři dubnové koncerty v Brně a především vrchol - pražský koncert 10. května v hale Forum v Karlíně. Pro tento koncert byl sál doplněn speciální tribunou, která nabídne 360 exkluzívních míst k sezení navíc.

Koncerty přinášejí zcela nový repertoár složený z původních skladeb a nových aranží známých hitů. Největší ohlas na dosavadních koncertech sklidila například píseň Vihorlat nebo „slizotvarovitá disko píseň" Hladím si své tělo. I sedící diváky pak doslova vybízí k tanci originální úprava světově úspěšné písně Justina Timberlakea Can´t Stop the Feeling. „Chtěli jsme, aby nálada všech koncertů byla uvolněná, jako když jdete s přáteli posedět do oblíbeného baru, a to se zatím na všech koncertech podařilo, lidé naše pozvání přijali se vším všudy, atmosféra je opravdu skvělá," říká Vojtěch Dyk.


V rámci programu pak divákům přímo v sále nabídne mimo jiné i ochutnávku dvou koktejlů, jejichž recepturu společně s kapelou osobně schválili. První se jmenuje VELKEJ DYK. A jaké bylo zadání: „Velkej Dyk neměl být sladký jak cecek, ale velmi osvěžující, jako sprchování studenou vodou v parném létě na zahradě...barevný přirozeně a ne jak některý kolegové koktejlové, kterých se i bojíš napít... Ať si ten koktejl na nic nehraje a přitom je hravej...Ať má v sobě rock´n´roll a s ničím se nesere...(-: Hawk" přál si zpěvák.


Koktejl VELKEJ DYK
50 ml Chivas Regal 12 (blended scotch whisky)
20 ml citrónová šťáva (fresh)
2 barové lžičky pomerančové marmelády
10 ml medová voda v poměru 1:1
10 (cca) hrst mátových lístků
3 kapky Campari z kapátka

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Vojtěch Dyk

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura