Vlaďka Erbová se chce novému milenci líbit: Tak si nechala dát nitě do tváří

Vlaďka Erbová se chce novému milenci líbit: Tak si nechala dát nitě do tváří

Vlaďce Erbové je sice teprve čtyřiatřicet, jenomže jejímu milenci, hokejistovi Gulašimu jen devětadvacet, a tak rozvádějící se modelka rychle spěchala na kliniku plastické chirurgie, aby byla v zemi zdejší nejkrásnější.

Ono se tak u Erbové pořád něco děje. Zdá se, že krátkovlasá Vlaďka nemůže zůstat chvíli v klidu. Před časem přejížděla exekutora, aby bránila svého už téměř exmanžela Tomáše Řepku, po rozpadu manželství zase skončila v nemocnici, odkud téměř v živém přenosu referovala bulváru o svém zdraví a teď prožívá novou zamilovanost, se kterou jde ruku v ruce zkrášlovací období.

Erbová zkrátka měla pocit, že vypadá unaveně, čemuž se není co divit a rozhodla se s tím něco udělat. Ovšem ne formou relaxace, ale zákrokem na plastice.

„Na základě konzultace, na které jsem se svěřila se svým vnímáním obličeje, jsem se rozhodla pro tenhle šetrný zákrok, který je vhodný nejen k mému problému, ale i k mému věku. Zavedení bio nití vnímám jako ideální metodu, jak zpevnit danou část obličeje, a zároveň i jako prevenci proti stárnutí," komentuje zákrok Erbová, jež se dosud zatím zkrášlovala botoxem.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Vlaďka Erbová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura