Vlaďka Erbová: Už zase sedá za volant bílého Mercedesu, kterým srazila exekutora

Vlaďka Erbová: Už zase sedá za volant bílého Mercedesu, kterým srazila exekutora

Vlaďka Erbová zrovna na tenhle velký bílý Mercedes dobré vzpomínky nemá. Když se u jejího domu před více jak rokem objevil exekutor, který chtěl právě tohle auto zabavit, modelka sedla za volant a do exekutora nacouvala.  Tehdy to byla pořádná aféra, v rámci které se Erbová v bulváru prezentovala jako vynervovaná oběť exekutorské zvůle. Vždyť exekutorská komora taky tehdy řinčela zbraněmi.

Rok se s rokem sešel, o nezaplacených Řepkových alimentech na děti z prvního manželství se už nepíše a Erbová už zase v klidu jezdí autem, kterým najela do státního úředníka a jež exekutor skutečně na čas zabavil.

Erbová v něm spolu se synem Marcusem dorazila na tak trochu dámský dýchánek do centra Prahy. Nnechala si ujít otevření unikátního konceptu salonu Istituto Ganassini, který vznikl propojením značek luxusní kosmetiky Korff, Make-up Academy Korff, dermokosmetiky Rilastil a vlasové kosmetiky Farmagan, jehož výrobcem je pravě farmaceutická společnost Istituto Ganassini s 80. letou tradici a jejiž výrobky jsou prodávány témeř v celém světě.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Vlaďka Erbová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura