Vilém Čok: Maká jako kráva

Vilém Čok: Maká jako kráva

Rockový nestor, rebel a bouřlivák Vilém Čok dává na vědomí, že dokončil natáčení svého nového alba s názvem ZBOŽŇUJU TVOU BUCHTU. Jeho v pořadí už jedenáctá deska bude v distribuci od konce března a rocker slibuje skvělou produkci a tvrdý styl.

„Na cédu jsem pracoval 3 roky a věnoval jsem mu maximální energii a um, jakého jsem byl schopen. Proto věřím, že to bude další posun směrem nahoru a to ve všech oblastech.
Tedy hudební, textové nebo zvukové... zkrátka, bude to mrda!" usmívá se Vilém.


Aby potěšil své fanoušky, dává na svůj web volně ke stažení první ochutnávku z alba s názvem Makám jako kráva.


Album by mělo být inovativní ve všech směrech. Fanoušci se mohou těšit na mimořádný zvuk a rozhodně tvrdý styl. Čok slibuje album, které bude nejtvrdší v jeho kariéře. Nahrávání probíhalo v klasické rockové sestavě kytary - basa - bicí a ve dvou písních jsou použity také klávesové nástroje.


Zda se deska Vilémovi povedla tak, jak popisuje, mohou fanoušci posoudit už koncem března, kdy bude rockové album *ZBOŽŇUJU TVOU BUCHTU* vrženo na trh.


Vilém Čok má za sebou celkem 10 alb, z čehož poslední z roku 2013 bylo retrospektivní dvoualbum Best Rock Čok. V poslední době se kromě tvorby nové desky věnoval koncertování s Pražským výběrem, Novou Růží a především se svou kapelou Vilém Čok & BYPASS.
 

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Vilém Čok

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura