Veronika Nová: Na svatbu si chystá podvazek i policejní uniformu

Veronika Nová: Na svatbu si chystá podvazek i policejní uniformu

Populární herečce Veronice Nové již odtikávají poslední hodiny svobody. Za pár dní se z ní stane paní Veronika Arichteva. Její nejlepší kamarádky a zároveň také družičky Nikol Štíbrová a Martina Pártlová proto nezahálely a uspořádaly bujaré loučení se svobodou. A jak to na takovém mejdanu vlastně vypadalo?
Loučení se svobodou patří k velmi starým svatebním zvykům, jehož cílem je především se pobavit, pořádně odvázat a zatančit si. Jelikož je Veroničin nastávající Bulhar, o ruku jí požádal v Thajsku, rozlučka se nesla v italském stylu, tak lze předpokládat, že i jejich „velký den" bude světový.
„Biser je má životní láska, jsem zamilovaná až po uši," hlásá do světa Veronika. Aby taky ne, když si své „ANO" řeknou ani ne po ročním vztahu.
„Jsou mladí a šťastní. Spokojenost z nich sála na každém kroku. Taky proto jsme se s holkama dohodly a uspořádaly pro Verču tradiční rozlučku, kde jsme nejen nechaly roztančit svá těla, ale také chuťové buňky," smála se družička Nikol Štíbrová, která má k Itálii a italské kuchyni více než vřelý vztah.
Kromě degustačního menu v italské tratorrii Mercato si svatebčanky, mezi kterými nemohla chybět ani Veroničina sestra, připravily jako dárečky obvyklý podvazek, nebo kostým sexy policajtky, který Nová možná využije hned během svatební noci.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Veronika Nová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura