Veronika Nová: Pochlubila se svatebními šaty

Veronika Nová: Pochlubila se svatebními šaty

Za pár dnů se z herečky Veroniky Nové stane vdaná paní. Pravdou ale je, že když se před dvěma lety stala tváří nové kolekce svatebních šatů návrhářky Terezy Sabáčkové, rozhodně netušila že si její svatební šaty oblékne naživo tak brzy. Herečka v době focení kolekce svatebních šatů randila s Michalem Kavalčíkem, tedy s Rudou z Ostravy, ale jejím nastávajícím se brzy stane úplně někdo jiný. Režisér seriálu Vyprávěj, Biser A. Arichtev. Ten bude tak jedním z prvních, kdo Veroniku v éterických svatebních šatech uvidí.
„Šaty, které mi Terezka šije, nejsou klasické princeznovské, a to jsem chtěla. Dříve se mi ty velké nadýchané sukně nebo dlouhé vlečky líbily, ale doba a můj vkus se naštěstí mění. Těším se, až je budu mít na sobě. Už proběhlo pár zkoušek šatů a cítím se v nich moc dobře, což je nejdůležitější. Líbí se mi, že jsou trochu jiné a zkombinované z toho, co mě nadchlo, když jsem si procházela katalogy svatebních šatů," uvedla Veronika.
„Moje přání bylo, aby šaty působily starodávně, tak trochu jakoby omšele, a současně čistým a éterickým dojmem, jak tomu bývá u empírových šatů," prozradila Veronika, jejíž šatům bude dominovat krajka z Dubaje, která éteričnost maximálně podtrhuje.
Nastávající nevěsta bude bez vlečky, ale lehce prodloužený zadní díl Veroničinu drobnou postavu protáhne a přitom bude vše působit maximálně přirozeně. Další detaily si ale herečka nechává pro sebe, aby to bylo pro ženicha překvapení.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Veronika Nová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura