VIDEO: Veronika Kubařová a sex, alkohol a tráva v jejím vysvlečeném deníku

VIDEO: Veronika Kubařová a sex, alkohol a tráva v jejím vysvlečeném deníku

Filmová komedie Můj vysvlečenej deník se na konci dubna chystá do kin a měsíc před premiérou představují tvůrci filmovou upoutávku a také oficiální plakát. Trailer k „Vysvlečenýmu deníku" mohou vidět lidé v kinech po celé České republice před očekávaným hitem Okresní přebor. Oba snímky mají stejného distributora a společnost Bontonfilm využila oblíbenou strategii hollywoodských studií a upoutávku k „Vysvlečenému deníku" spojila s uvedením filmu, který by měl trhat divácké rekordy.Upoutávka je poměrně politicky nekorektní, v prvních obrazech se na obrazovce line hustý cigaretový kouř, v dalším je hlavní hrdinka s jointem v ruce, a na konci zazní i vůbec první věta knižní předlohy „Bavíte se vy holky vůbec někdy vo šukání?"".
Mohlo by se zdát, že dívčí komedie o teenagerech nemá před filmem o fotbale co dělat, úspěšný český film jde však většinou zcela napříč generacemi. „Na všech předpremiérových projekcích Přeboru bylo v hledišti tolik teenagerů a žen, že jsme byli sami zaskočeni," potvrzuje Petr Slavík z Bontonfilmu, který oba filmy do kin uvádí.
Přestože Můj vysvlečený deník je o teenagerech, tvůrci mají ambice oslovit všechny generace. Sebevědomí jim dodávají testovací projekce pro vybrané publikum a první ohlasy na film. „Tím, že na testovacích projekcích se film líbil teenagerům, nám spadnul kámen ze srdce, protože oni nám potvrdili, že Deník je autentický. Vysvlečenej deník ale bavil i třicátníky a oni sami tím byli překvapení a říkali „To bych fakt nečekal, že se u filmu o teenagerech tak zasměju,." říká režisér filmu Martin Dolenský.
Komedie je natočená podle stejnojmenné knižní předlohy Johany Rubínové a její deník je vysvlečenej hlavně tím, jak otevřeně, s lehkou ironií a vtipem popisuje svůj dívčí a ženský život. Ten obnáší nejen běžné věci, jako je sex, alkohol nebo tráva, ale i lásku, sny nebo zradu.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Veronika Kubařová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura