Vanessa Paradis: Deppovu násilnickou povahu absolutně popírá

foto ShowPix
Vanessa Paradis: Deppovu násilnickou povahu absolutně popírá (foto ShowPix)

Obvinění z domácího násilí, které veřejně učinila Deppova brzy exmanželka Amber Heard a získala díky tomu i soudní zákaz přiblížení, popírá hercova dlouholetá životní partnerka a matka jeho dvou dětí Vannessa Paradis.

Přestože Vanessu si Depp nikdy nevzal a v podstatě ji kvůli Amber opustil, přispěchala francouzská herečka svému expartnerovi veřejně na pomoc a tvrdí, že taková obvinění jsou absolutně vyloučená. Ostatně žila s ním 14 let a to není vůbec krátká doba na to, aby něco takového ve společné domácnosti přehlédla.

Vanessa napsala ručně psaný dopis, který poskytla médiím, ve kterém tvrdí, že Johnny Depp je velmi sensitivní a milující muž a sklony k násilí absolutně nemá. Její dopis následoval veřejné vystoupení Deppovy první manželky Lori Allison, která jeho násilnické sklony také popřela.

Amber Heard možná se svými obviněními dost přestřelila. Přestože se na internetu vystavila se zraněnou tváří, Deppovy lidé upozorňují na fakt, že jen pár hodin po údajném incidentu dala na sociální sítě svou aktuální fotku, na které ovšem žádná zranění v obličeji neměla. Není se co divit, že Depp doufá, že jeho manželství s touhle hollywoodskou zlatokopkou bude rozvedeno co nejdříve.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Vanessa Paradis

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura