Václav Postranecký: K 75. narozeninám ho čekala dortová párty

Václav Postranecký: K 75. narozeninám ho čekala dortová párty

Den před 75. narozeninami Václava Postráneckého mu herci a štáb seriálu Krejzovi připravili překvapení, a to přímo na place. Na chvíli se tak zastavilo natáčení a na řadu přišel dort a přípitek.

Natáčelo se kousek za Prahou na zahradě rodinné vily Krejzových, což přímo svádí k oslavě. Hlavním hrdinou se stal Václav Postránecký, který slavil krásné 75. narozeniny.


Dort, který zdobil jeho portrét, hrdě nesla Vanda Hybnerová, která přála nejen za sebe, ale i za všechny holky Krejzovy. „Panu Postráneckému přeji hlavně hodně zdraví," nechala se slyšet herečka, která ač měla dávno dotočeno, ráda na oslavu počkala, stejně tak i Jan Šťastný. K přáním dobrého zdraví se připojili i Martin Zounar jako hajný Karel a Pavla Tomicová coby sestřička Zdenička, která připojila i sladkou pusu. Narozeninový dort sklidil takový úspěch, že se po něm jen zaprášilo. Možná i proto, že se sám herec ujal jeho porcování a servírování. Po hromadném přípitku se už ale zase stálo před kamerou a pokračovalo v natáčení. Ke gratulantům se samozřejmě připojuje i televize Prima a přeje panu Václavu Postráneckému všechno nejlepší a hodně zdraví.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Václav Postránecký

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura