Václav Neckář: Z nemoci ho dostala Voříšková

Václav Neckář: Z nemoci ho dostala Voříšková

Václav Neckář je po lehké viróze ve výtečné kondici - zkouší na vánoční koncerty a dokončuje nový videoklip
Václav Neckář se zdárně zotavuje z virového onemocnění a tento týden opět začíná naplno zkoušet program Půlnočního turné 2012. „Viróza skolila celou naši rodinu, ale už jsme na tom všichni mnohem lépe. Na jednu stranu jsem rád, že jsme si to vybrali teď a ne v termínu koncertů. Vracíme se tedy v plné síle ke zkoušení i k živému hraní s kapelou, už moc těším a doufám, že naši věrní fanoušci budou moci tu radost zažít s námi na třech vánočních koncertech, které nás čekají už za dva týdny - 17. 12. v Pardubicích, 18. 12. v Plzni a 19. 12. v Praze," říká Václav Neckář.
Na koncertech jej doprovodí kapela Bacily, chlapecký sbor Pueri Gaudentes. Exkluzivním hostem Půlnočního turné 2012 je další legenda české populární hudby, Marie Rottrová. Na Půlnočním turné 2012 spolu s novinkami z posledního Neckářova alba, včetně hitu Půlnoční, zazní i evergreeny jako je Stín katedrál, Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě, Čaroděj Dobroděj a řada dalších. Chybět nebudou ani tradiční české koledy.
V adventním čase se Václav Neckář intenzivně připravuje nejen na vánoční turné, ale také na dokončení novém videoklipu k nostalgicky vzpomínkové skladbě Bejvávalo, která je s podtitulem Dobrý časy ústřední písní stejnojmenného alba. Obrazového ztvárnění úspěšného singlu se ujala režisérka Lenka Wimmerová (např. TV seriály Soukromé pasti, Terapie, TV film Nespavost). Klip se natáčel v zámeckém parku v Lysé nad Labem a objeví se v něm herecká dvojice Jiří Mádl a Tereza Voříšková. V souladu s názvem písničky se točilo netradičně - na klasický filmový materiál.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Václav Neckář

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura