Taylor Swift: Je zase single, ale seznam jejích milenců je předlouhý. Přečtěte si, s kým vším randilaý

foto ShowPix
Taylor Swift: Je zase single, ale seznam jejích milenců je předlouhý. Přečtěte si, s kým vším randilaý (foto ShowPix)

Zpěvačce Taylor Swift je teprve pětadvacet, ale už se stihla ohromně proslavit a taky úžasně zbohatnout. Jediné, co zatím nemá, je štěstí v lásce. Poté, co se rozešla před několika dny s Tomem Hiddlestonem, dali novináři dohromady úctyhodně dlouhý seznam jejích milenců.

Oficiálně seznam jejích mužů začíná už v roce 2008, to Taylor pět měsíců randila s Joe Jonasem. Pět měsíců taky prorandila s hercem Lucasem Tillem, kterého potkala při natáčení seriálu Hannah Montana.

Rok 2009 přinesl čtyřměsíční vztah s hercem Taylorem Lautnerem, když se opět seznámili při natáčení. Následoval hudebník John Meyer, ale vydrželo to jen jediný měsíc. A ještě méně jí to vydrželo v roce 2010 s Corym Monteithem. A následoval na čtyři měsíce herec Toby Hemingway, který hrál i v jejím klipu k songu Mine. A v témže roce stihla ještě tři měsíce randit s Jakem Gyllenhaalem.

Blonďáček Chord Overstreet začíná sérii roku 2011, trvalo to totiž zase jen měsíc. Pak přišel na řadu Harry Styles, to byl zásadní vztah na deset měsíců. Konec přišel v lednu 2013. Taylor si pak dopřála letní romanci s Connorem Kennedym.

Po delší pauze, během které novináři nespojili oficiálně Taylor s žádným dalším mužem, přišel DJ Calvin Harris, na rok a jeden měsíc. Po bleskovém rozchodu ho okamžitě nahradil zatím poslední zpěvaččin oficiální milenec Tom Hiddleston.


Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Taylor Swift

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura