Štěpánka Duchková: Je po operaci očních víček

Štěpánka Duchková: Je po operaci očních víček

Zastavit stárnutí se snaží také moderátorka Štěpánka Duchková. I ona dorazila na kliniku Esthé, kde se dokonce nechala nafotografovat při operaci víček, kterou na klinice podstoupila.
Ostatně taková propagace zákrok, který si Duchková nechala udělat, přinese pro moderátorku významnou slevu.
"Operaci očních víček nepovažuji za žádný rozmar. Řeší nekompromisní stárnutí očí. Na téhle operaci bylo už několik mých kamarádek i kamarádů. Já sama jsem začala asi před půl rokem pozorovat, že mi poklesla kůže na horních víčkách.
Vysílám v televizi a chci mít před kamerou oči více rozzářené. Dělám to také kvůli tomu, že se chci zbavit pocitu unavených očí, který někdy mívám a to hlavně večer. Jsem hrozně zvědavá, jak se mi po operaci změní výraz! Po pečlivé rozvaze jsem se vložila do rukou pana doktora Libora Kmenta z kliniky ESThÉ, kterého už dlouho znám a ke kterému mám absolutní důvěru. Působí na mě ohromně uklidňujícím dojmem. Má tak úžasný přístup k pacientovi, že to došlo až tak daleko, že jsem se na operaci těšila. A protože jsem zjistila, že jeho koníčkem je windsurfing na vlnách, tak jsem měla během operace příležitost zeptat se ho, co přesně tenhle sport pro něj obnáší. Nešla jsem tedy na operaci - šla jsem si s ním popovídat," řekla bezprostředně po půlhodinové operaci spokojená Štěpánka Duchková.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Štěpánka Duchková

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura