Simona Krainová opět zazářila: A prozradila tajemství svojí krásy

Simona Krainová opět zazářila: A prozradila tajemství svojí krásy

Modelku Simonu Krainovou jsme zastihli na večírku luxusní kosmetiky LA MER, kterou používá a je její mnoholetou ambasadorkou. Vypadala opět báječně a úsměvy rozdávala na všechny strany. Co stojí za její skvělou náladou?

Předvánoční čas je pro mnohé ve znamení předvánočního stresu a nákupu dárku. „Dárky nakupuji průběžně, nemám ráda nákupní šílenství a celkový vánoční stres. Občas mě něco zaujme na internetu, tak to rovnou objednám, nechávám to většinou na náhodě, cíleně nakupuji jen klukům podle dopisu Ježíškovi," prozrazuje recept na vánoční pohodu Simona Krainová.


Simonin recept na krásu už není žádným tajemstvím. Je známo, že každý den si poctivě připravuje svůj kolagenový nápoj Masterpiece a o pleť pečuje krémy značky La Mer. Tato kosmetika omlazuje a rozjasňuje pleť. Legendární Créme de la Mer má jedinečnou schopnost transformovat pokožku. Za krátkou dobu zlepší její pevnost a drobné linie, vrásky a póry v pleti se stanou téměř neviditelnými. Obnovuje a omlazuje dokonce i ty nejsušší typy pleti. Díky Miracle BrothTM, látce, která je zdrojem síly transformace, je pokožka zahalena vlhkostí, hebká a znovu rozzářená.
 

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Simona Krainová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura