Modelka Krainová se vyznala z lásky: Ovšem ne k manželovi

Modelka Krainová se vyznala z lásky: Ovšem ne k manželovi

Načerpat sílu na podzimní sezonu, ve které se topmodelka Simona Krainová nezastaví, odletěla i s rodinou na Lanzarote. Teď přišlo překvapivvé vyznání z lásky! Její manžel Karel ale ostrouhal. O něm nepadlo ani slovo!

"Jednou z destinací, kterou miluju i celá má rodina, je Lanzarote! Nespočet nádherných pláží, jedinečná měsíční krajina a skvělá místní kuchyně je prostě top! A proto, že chci, abyste ho poznali i vy, mám pro vás soutěž o dvě letenky právě na Lanzarote," vyznala se z lásky na sociální síti topmodelka.


Většina mužů moc dobře nenese, když jejich manželky básní o někom jiném. Překvapivě se však k Simoně Krainové připojuje i její manžel Karel Vágner. "Jedná se o místo, kde se cítíme bezpečně a naše děti jsou tu šťastné. To je pro mne jako rodiče to nejdůležitější," přiznal Vágner, který jako by zažíval v Lanzarote se svou ženou další líbánky. Je skvělé, že si tuto destinaci nenechávají jen pro sebe a dali tip i ostatním. Sami prý létají s Canaria Travel a jejich služby si nemohou vynachválit!

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Simona Krainová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura