Saša Rašilov: V Tátech na tahu si vyzkouší mateřskou

Saša Rašilov: V Tátech na tahu si vyzkouší mateřskou

V plném proudu je natáčení nového rodinného seriálu Tátové na tahu. Když se výchovy dětí ujmou čtyři tatínci a rozhodnou se nahradit na mateřské své ženy, dostávají se mnohdy do svízelných situací, které ale s humorem sobě vlastním brilantně vyřeší, a to pěkně „po chlapsku"! V hlavních rolích se představí herci Štěpán Benoni, Saša Rašilov, Karel Dobrý a Petr Vaněk.

Konec starých časů. Muži chodí na mateřskou, exmanželé se o potomky starají ve střídavé péči a homosexuální páry mají děti. A i když chlapi dělají totéž, co ženy, není to totéž. Chytrý, dojemný a vtipný příběh o čtyřech moderních rodinách, které mají jedno společné. Domácnost a výchovu dětí si vzali na starost muži.


„Mezi těmi ostatními tatínky jsem já takový slušňák. Až by se mohlo zdát, že takový submisivní. Ale je to pozice toho chlapa, který uměl vydělat peníze - a i to dělal. Ale jeho žena má teď nějakou kariéru a profesní touhu a je to svým způsobem osvícený vztah. Takže jí to umožňuje a je tzv. na mateřský," prozradil ke své roli Marka Moravce herec Saša Rašilov. Herec navíc dodává, že by si sám sebe na mateřské také dokázal představit. „Ano, uměl bych si to představit, protože žijeme v době, kdy šance a možnosti jsou vyrovnané a ženy se realizují."

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Saša Rašilov

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura