Reneé Zellweger: Bridget Jonesová je konečně zpátky

Reneé Zellweger: Bridget Jonesová je konečně zpátky

Herečka Reneé Zellweger uvedla ve světové premiéře, která se konala v Londýně, konečně do kin dlouhočekávané pokračování Deníku Bridget Jonesové. Snímek s názvem Dítě Bridget Jonesové, jež se připravoval doslova léta, sklidil velmi kladné kritiky. Takže je na co se těšit.

Zellweger by ostatně s největší pravděpodobností do natáčení nešla, kdyby snad scénář nebyl úplně v pohodě. Herečka si sice vybrala dlouhé, šestileté volno, o natáčení pokračování Deníku Bridget Jonesové se ale mluví minimálně stejně dlouho. Zřejmě se čekalo, až se všechno vyladí. Bridget přece nemůže být nudná.

Zellweeger je ve filmu triačtyřicetiletou televizní producentkou, která se rozejde se svým vyvoleným Markem Darcym. Samozřejmě dojde na intimnosti i po rozchodu a navíc se Bridget setká s americkým krasavcem, kterého hraje opravdový krasavec Patrick Dempsey. Nakonec je z toho těhotenství a Bridget pochopitelně nemá páru, čí to dítě je. Povedený kousek s oblíbenou Reneé Zellweger se v českých kinech objeví 15. září.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Renee Zellweger

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura