Renata Langmannová: Z jejího manžela bude trosečník

Renata Langmannová: Z jejího manžela bude trosečník

Uznávaný sportovní komentátor, moderátor a znalec bojových sportů Ondřej Novotný provede diváky novou dobrodružnou reality show televize Nova Robinsonův ostrov. „Je to pro mě obrovská výzva. Není to ledajaká show, ale opravdu něco, co patří mezi špičku světové televizní tvorby. Do poslední chvíle jsem nevěřil, že to budu právě já," říká Ondřej Novotný.

Natáčení největší dobrodružné reality show v historii televize Nova probíhá v současné době na Filipínách, na ostrově Caramoan, kde 18 soutěžících bojuje o přežití na pustém ostrově. „Máme za sebou několik natáčecích dnů a vše už je skvěle rozehrané. Troufám si říct, že takovou show diváci v Česku ještě neviděli," prozradil Ondřej Novotný, který bude soutěžící i diváky provázet všemi částmi show.


Televizní fenomén, který patří mezi nejúspěšnější světové formáty. Držitel ocenění Emmy, který zaznamenal rekordní čísla sledovanosti v desítkách zemí po celém světě. Jedinečné dobrodružství, obrovská výzva a splněný sen v podobě finanční výhry ve výši 2 500 000 Kč. Televize Nova zahájila natáčení největší dobrodružné reality show v její historii - Robinsonův ostrov. Ze čtyř tisíc přihlášených bylo vybráno několik účastníků, kteří prošli náročným castingem (včetně fyzických a psychických testů) a kteří jsou vysazeni na izolovaném ostrově. Soutěžící se potýkají nejen se svými soupeři, tropickou džunglí, nedostatkem potravy, fyzicky náročnými úkoly, ale také sami se sebou. Na konci boje o přežití, který vyžaduje sílu, vytrvalost, odhodlání i taktické uvažování, bude čekat obrovská úleva a pohádková výhra ve výši 2 500 000 Kč. Tu získá poslední Robinson na ostrově!
 
 

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Renata Langmannová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura