Mareš a Faltýnová: Romantické, nebo italské Vánoce?

Mareš a Faltýnová: Romantické, nebo italské Vánoce?

Leoš Mareš a Petra Faltýnová mají zrovna romantickou fázi. To ukázali před několika dny, když se přišli podívat na charitativní bazar Emmy Smetana a líbali se v divadle. Petra si sice koupila jen dřevěnou šelmičku po režiséru Menzelovi, ale zjevně byla velmi spokojená.


Před pár týdny je ale fotograf načapal po módní přehlídce, jak spolu sedí v asijské restauraci a rozhodně spolu řešili vážné téma.


Mareš s Faltýnovou totiž pořád něco řeší. Jejich italská domácnost se už jednou vážně rozpadla, a to v létě, když jejich rozcházecí scénky málem zastínily samotný karlovarský filmový festival. Mareš už tehdy tvrdil, že se k Faltýnové nikdy nevrátí.


Po čtyřech měsících ale bylo všechno jinak a pár si k obnovení svého vztahu pomáhal všemožnými prostředky, včetně luxusních výletů a dárků.


Do Vánoc zbývá už jen několik dní a Mareš s Faltýnovou jedou na romantické vlně a plánují, co všechno spolu o svátcích zažijí. Leoš už slavil se svými syna Jakubem a Matějem. Na sociálních sítích se pochlubil i dárkem, který od dětí dostal.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Petra Faltýnová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura