Petr Konáš: Možná se přestěhuje do Ameriky

Petr Konáš: Možná se přestěhuje do Ameriky

Za Šimonem (Petr Konáš) v dalším díle seriálu Cesty domů přijede spolužačka ze školy v Los Angeles Marta. Její otec otevírá v LA nové kardiocentrum a pro Šimona by mohl mít práci. Obzvlášť, kdyby se za něj Marta přimluvila. Šimona taková nabídka láká a Petr s Pacinou mu ji taky přejí. Do této diskuse vstoupí Vendy. Pod záminkou, že je potřeba znovu vyplnit rozvodové papíry, se snaží roztržku se Šimonem urovnat. Ale když vidí Martu a slyší o její lákavé nabídce, snahu o usmíření vzdává. Šimon ví, že na tahu je teď on. Co udělá? Pojede s Martou do LA, nebo Vendy odpustí a vrátí se k ní?
Marek se snaží Valerii a Danovi znepříjemnit život. Neváhá dělat problémy ani v nemocnici. Počíhá si na pacientku Maděrovou, která se právě dozvěděla od Dana svou vážnou diagnózu. Marek jí začne vyprávět o Danově minulosti, čímž psychicky rozhozenou slečnu ještě víc zdeptá. Valerie Marka zastaví a pohádá se s ním, ale už je pozdě. Maděrová se rozhodne, že se bude léčit jinde. Markův nájezd na oddělení byl pro Valerii poslední kapkou. Jde si do domu sbalit věci a definitivně se stěhuje k Danovi. Nechá ji Marek jen tak odejít?
Bára pořád přemýšlí o tom, jestli má poslechnout svého gynekologa a nechat si jedno z miminek vzít. V jednu chvíli se jí doma udělá špatně a zkolabuje. Najde ji Vendy a nechá Báru odvézt do nemocnice. Doktoři tlačí na Báru, aby se konečně rozhodla. Vendy jí naopak radí, ať se drží selského rozumu. Kdyby šlo Báře o život, doktoři na nic nečekají a berou ji na sál. Když vyčkávají, je ještě naděje, že všechno dobře dopadne. Poslechne nakonec Bára Vendy, nebo doktory?

Honza s Vejnarem vyslýchají paní Hotovou, s níž měl Kristián Černý kdysi poměr. A právě s ní trávil inkriminovaný den, kdy byla zavražděná Žaneta Mladá. Hotová se bojí cokoliv říct, nakonec ale přizná, že Kristiánovi posloužila jenom jako dobře promyšlené alibi. A protože ví víc, než by měla, někdo se jí pokusil zabít. Její svědectví nasvědčuje tomu, že Kristián opravdu mohl mít prsty ve vraždě manželky svého kolegy. Mladý se rozhodne Kristiána konfrontovat a vydá se za ním do vily Černých. Co se mezi Kristiánem a Mladým odehraje?
 

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Petr Konáš

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura