Petr Kolář: V pátek se objeví na Střeláku

Petr Kolář: V pátek se objeví na Střeláku

Ještě ani nestačil nad Vltavou doznít Dědečkův duch a Střelecký ostrov chystá další Jasnou zprávu. Po vystoupeních Kamila Střihavky a legendárního Olympicu se na letní scéně Malostranské besedy představí další zvučná jména.

Ve čtvrtek 16. 7. se centrem Prahy ponesou ostrá slova a slovní hříčky. Na Letňák se totiž po roce vrátí svébytný Xavier Baumaxa. 0 den později bude Střelecký ostrov svědkem společného koncertu kapel Lily Marlen a Precedens, které spojuje jméno hudebníka Martina Němce. Precedens představí jako svého hosta někdejšího člena skupiny zpěváka Petra Koláře.


„Těší nás, že se Letňák stává místem unikátních hudebních okamžiků. Jedním takovým je bezesporu exkluzivní spojení skvělé kapely Lili Marlene a legendární skupiny Precedens, ve které nebude chybět ani jeden z jejích bývalých členů zpěvák Petr Kolář. Diváci pátečního koncertu se tak mohou těšit na pořádnou dávku kvalitní rockové muziky v podání řady vynikajících muzikantů. Vstupenky pořídíte v předprodeji za 250 Kč, na místě pak za 300 Kč," představuje další z lahůdek koncertního program mluvčí Letňáku 2015 - Léta pro Pražany Tomáš Kopečný.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Petr Kolář

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura