Pavla Tomicová: V dětství dělala gymnastiku, teď je z ní trapná padesátka

Pavla Tomicová: V dětství dělala gymnastiku, teď je z ní trapná padesátka

Herečce Pavle Tomicové je přes padesát a mnozí by mohli říct, že to už zkrátka není ono. Jenomže bývalá gymnastka je uznávanou divadelní herečkou, roky je stálicí seriálu Ulice a svým osobitým herectvím okoření každý projekt, pro který se rozhodně.

Tomicová nicméně teď na vlastní kůži zakouší, jaké to je, být trapnou padesátkou. A nebo taky ne. Herečka je totiž uprostřed natáčení seriálu Trapný padesátky, na které ji dovezl řidič v luxusním švédském voze.

A o čem seriál, ve kterém se Tomicová sejde s Mihulovou a Šiškovou bude?
Mia, Anča a Ema právě překročily hranici, za kterou už není nic než smrt. Je jim totiž padesát. Zdá se, že tyto tři se už mohou v životě snažit jen o jediné: nebýt trapné. Anča právě odhalila nevěru svého manžela a zbořil se jí svět.
Mia už dávno není slavná televizní rosnička, ale nikdy si to nepřizná. Sochařka Ema nemá ani zakázky, ani peníze, ani kámen, ze kterého by se dalo něco vy-sochat. Okolnosti (velmi trapné, mimochodem) je svedou do jednoho bytu a k rozhodnutí to ještě nezabalit. K tomu je ovšem potřeba zbavit se manželů, milenců, dětí a hlavně veškerých zábran.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Pavla Tomicová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura