Tomicová, Morávková a Stránský: Ulice, Ordinace a Doktoři se po Vánocích vrací

Tomicová, Morávková a Stránský: Ulice, Ordinace a Doktoři se po Vánocích vrací

Pavla Tomicová, Dana Morávková, Martin Stránský a další oblíbení herci se po vánoční pauze už příští týden vrací na obrazovky televize Nova v zavedených seriálech. Na rozdíl třeba od České televize, která hned v prvním týdnu začala vysílat nové seriály, Nova šetří a nového nenatočila nic.

„Věřím, že pokračování oblíbených seriálů potěší všechny jejich fanoušky. Například v Ordinaci v růžové zahradě 2 se diváci dočkají překvapení v podobě několika nových postav, které s dějem v nemocnici pořádně zamávají," říká Alex Ruzek, ředitelka sekce programu skupiny Nova. Nové dramatické linky čekají i na diváky dalších původních seriálů televize Nova. V Ulici se Adriana Pešková vydá hledat svého biologického otce a pořádně živo bude i kolem vztahů kadeřnice Simony, Oldy Farského a Světlany s Lumírem. Zvraty se nevyhnou ani Doktorům z Počátků. Hned v lednu vyvrcholí spor s řádícími „šmejdy", který odnese Ema. Otovo přátelství s Lídou se vyvine nečekaným směrem a radostná událost čeká na Vandu s Romanem.
Jako novinku až pro jaro 2015 uvede Nova premiérový kriminální seriál z prostředí nádherné šumavské přírody Policie Modrava. Hlavní hrdinkou je zkušená kriminalistka Jana Vinická v podání Soni Norisové, která z osobních důvodů přichází z většího města na venkov a přijme uvolněné místo velitele policejní stanice na Šumavě. Musí se však vyrovnávat s počáteční nepřízní místních policistů, kteří se nemohou smířit s tím, že jim velí žena. Jana je vtipná, inteligentní a má veselou optimistickou povahu se smyslem pro humor. Tak se snaží řešit i jednotlivé kriminální případy, které se odehrávají v jejím regionu. Tenhle seriál byl ale natočen na základě stejnojmenného pilotního televizního filmu z roku 2011.
 

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Pavla Tomicová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura