Pavel Liška: Nový rok strávil na motorce v Jižní Americe

Pavel Liška: Nový rok strávil na motorce v Jižní Americe

Pavel Liška se svými kumpány a hlavně motorkami ještě o vánočních svátcích odletěl do Santiaga de Chile, odkud odstartoval další ročník projektu Moto cestou necestou, jehož je Liška pravidelným účastníkem. Kromě Chile si na motorce projede taky část Uruguaje a Bolívie.


"Na motorce jsem začal jezdit od svých 9 let. Táta nám na chalupu pořídil starého lehounkého stadióna s řazením ručním. To byl můj první off road a první závody a výpravy po lesních stezkách. Sousedi Nováci měli pařeza, Šrámek fichtla, jedinej Krikorka měl něco jako krosku, prostě mu táta očesal Pionýra. Tyhle prázdniny jsem definitivně došel k tomu, že se stanu konečně dospělým motorkářem. Každým dnem čekám zprávu, že do Stodůlek dorazila moje BMW f650gs.
A už to budou tři roky co ta moje motorka skutečně do Stodůlek dorazila. A zůstávám jí věrný a vděčný, přestože jsem jako opravdový chlap už párkrát, na chvilinku, pomyslel na to, že bych ji vyměnil zas za nějakou jinou, ještě dospělejší..a vyvinutější.
Ale protože jsem právě ten opravdový chlap, zůstávám věrný dál téhle svojí, jak říkají někteří moji kamarádi posměváčci, holčičí motorce. Musím jí totiž nejdřív splatit, že mě za ty tři roky nenechala ve štychu a dopřála mi tolik toho vidět a tolik toho zažít!!! A to nejen na těch našich cestách necestách s těma mojema dalšíma dvouma parťákama, šulinama, Egonem a Honzou. Nejdřív to bylo přísné čajíčkové Turecko a další rok divoký překrásný Kavkaz. Nu a tentokrát to bude...já se tak těším....daleká Jižní Amerika!" svěřil se před odjezdem Liška.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Pavel Liška

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura