Konspirační teorie o Paulu McCartneym se vrací: Zemřel v roce 1966 a nahradil ho dvojník

foto ShowPix
Konspirační teorie o Paulu McCartneym se vrací: Zemřel v roce 1966 a nahradil ho dvojník (foto ShowPix)

Konspirační teorie o smrti Paula McCartneyho v roce 1966 a jeho nahrazení dvojníkem, přežila doslova desetiletí a navíc se vrátila v plné síle díky rozhovoru, který nedávno poskytnul Ringo Starr. Několik internetových stránek totiž citovalo z tohoto rozhovoru, ve kterém údajně Ringo Starr potvrdil, že McCartney skutečně zemřel při autonehodě v roce 1966.

A jaké má tato konspirační teorie důkazy?
1. Obal desky Abbey Road z roku 1969. McCartney na ní jako jediný jde bos, což konspirační teoretiky vede k přesvědčení, že v době vydání desky byl již skutečně mrtvý.

2.Žlutý věneček v podobě basové kytary na obalu desky Sgt Pepper's Lonely Hearts Club Band.

3.Nahrávka hitu Strawberry Fields Forever. V outru této skladby je v levé zvukové stopě slyšet hlas Johna Lennona, který údajně nezřetelně pronáší větu "Pohřbil jsem Paula".

4.Registrační značka Volkswagen Beetla na obalu desky Abbey Road je "LMW 28IF". Konspirační teoretici se domnívají, že v SPZ jsou ukryty symboly. McCartneymu by v době vydání alba bylo 28 let.

5.Billy Shears. Tato postava se objevuje na albu Sgt Pepper's Lonely Hearts Club Band a má být fiktivní postavou. V konspirační teorii jde ale právě o dvojníka, který ve skutečnosti mrtvého McCartneyho nahradil

6.Skladba A Day In The Life. V téhle písničce má John Lennon v textu odkazovat na fakt, že McCartneyho údajná autonehoda byla ve skutečnosti plánovanou sebevraždou.

7.Skladba I´m So Tired. Pokud si ji přehrajete pozpátku, můžete prý slyšet opět Lennona, jak zpívá: "Paul je mrtvý, chybí mi".

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Paul McCartney

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura