Zpěvačka Sandra: V jedenapadesáti hlásí návrat do Prahy

Zpěvačka Sandra: V jedenapadesáti hlásí návrat do Prahy

Pro ty, kteří vyrůstali v 80. letech minulého století, je tu skvělá zpráva! Začátkem ledna se v Praze v ulici V Kolkovně v centru Prahy otevře unikátní Disco - Club i s denní kavárnou Café 80s. Na exkluzivní otevírací párty přijede německá zpěvačka - legenda 80. let Sandra, která v 80. letech bourala hitparády s hity jako Maria Magdalena, In the Heat of the Night či Everlasting love. Dnes je ovšem zpěvačce už jedenapadesát...
Sandra v Praze poprvé vystupovala právě v 80. letech a začátkem ledna zde bude zpívat pouze proto, aby své jméno spojila s otevřením nového Clubu CAFE 80s, za jehož prahem bude svět takový, jaký si ho pamatujete z 80. let dvacátého století.
Všem budoucím návštěvníkům a fanouškům vzkazuje: „Jsem velmi ráda, že se vracím do Prahy, a to tentokrát kvůli blížícímu se otevření Cafe 80s. Dalo by se říci, že jsem v Praze v 80. letech začínala svoji kariéru, a proto se velmi těším na všechny ty vzpomínky, na atmosféru zlatého věku. Je skvělé, že navíc tento jedinečný projekt vyrůstá v samém srdci Evropy. Takže: Brzy nashledanou!"

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura