Hudebník a producent Petr Šiška: Má brýle pro Fantomase

Hudebník a producent Petr Šiška: Má brýle pro Fantomase

Produkuje, textuje, zpívá a hraje. Nezapomíná ani na rodinu, která je z jeho hyperaktivní povahy občas mírně řečeno „na nervy." „Takové léto, jak má být," pochvaluje si Petr Šiška, moderátor, hudebník, textař a producent.

Petr je svou, pro své okolí někdy až přehnanou aktivitou, známý. Takže obrazně řečeno „kopyta na stůl" si nedal ani přes prázdniny. „Prázdniny jsou pro mě především festivaly, na kterých hrajeme s kapelou Legendy se vrací. A s Legendami zároveň točíme další desku. Už začínáme sami být takovými legendami," směje se Petr.
Intenzivně se ale věnuje i svým mladým svěřencům. Zpěvačky Markéta Konvičková a Elis mají za sebou první společný duet, ke kterému stihly natočit i videoklip. Nově pak Petr Šiška spolupracuje s finalistou soutěže Hlas Česko Slovenska Danielem Mrózkem. S Kájou Maříkem pro Dana napsali singl Poslední náboj. O Danovi Petr říká: „Je to ohromně talentovaný kluk. Fanoušci a hlavně fanynky snad nadchne klip, který právě dokončujeme. Z Dana v něm sálá neskutečná energie a drive. Věřím, že o něm určitě uslyšíme."
Petr se ale snaží nezanedbávat ani rodinu. „Vím, že jim asi někdy lezu na nervy tím, že jsem pořád v luftu. Já se jim to ale pak snažím vynahradit a alespoň si nezevšedníme," shrnuje Petr se smíchem situaci doma. „Budeme vyrážet na Krétu, kterou jsem si moc oblíbil," prozradil hudebník místo pobytu své dovolené.
Možná právě kvůli dovolené se Petr rozhodl pořídit si nové sluneční brýle. Zamířil do jedné z pražských optik. A uspěl. Tuto optiku si oblíbili například kostýmní výtvarníci seriálu Prima Family Cesty domů. Vhodné brýle zde objevili například pro arogantní státní zástupkyni Pánkovou alias Lindu Rybovou. „Dostal jsem tip a tak jsem vyrazil. A uspěl jsem. Já hrozně nerad nakupuji a u brýlí jsem nejistý už dvakrát. Ono vybírejte brýle pro Fantomase, že?" dělá si ze sebe legraci Šiška.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura