Erotický sitcom?: Bod G lze hledat od soboty

Erotický sitcom?: Bod G lze hledat od soboty

Bod G je komediální erotický sitcom o romantických dobrodružstvích a kariéře herečky Gigi (Brigitte Baková), který od soboty začne vysílat Prima Love. Bývala mladou nadějnou hvězdou, její role kritici milovali a objevovala se v oceňovaných filmech. Jenže se její kariéra zastavila a skončila v béčkových produkcích, vysílaných pozdě v noci. Gigi pochází z Montrealu. Kvůli kariéře se přestěhovala do Los Angeles, kde se pohybuje mezi stovkami Kanaďanů, kteří se touží proslavit v Hollywoodu. Gigi se snaží o velký comeback nejen v kariéře, ale i ve vztazích s muži. Sledujte naši hrdinku při jejích konkurzech plných trapasů, milostných eskapádách a prohrách, ze kterých se ale vždycky oklepe. Gigi je odhodlaná se znovu najít coby herečka i žena.

V první sérii se Gigi vrací do Hollywoodu po roce stráveném převážně v Kanadě, kde ztratila matku, přítele i kariéru. Snaží se znovu vstoupit do života v Los Angeles a se skupinkou blízkých kamarádů se probojovává absurdnostmi světa šoubyznysu plného sexu, peněz a slávy. Ve druhé sérii se rozhodne odhodit předsudky a zjistit, co je základem dokonalého vztahu. Jsou to peníze? Vzhled? Zabezpečení? Letadlo? Chlápek s letadlem? Nebo je to borec s velkým srdcem a ještě větším... Přízvukem?
Třetí série začíná v momentě, kdy se celá parta - Stella (Heather Hansonová), Roxy (Kimberley Huie), Rick (Ian Alden) a Livia (Stephanie Moore) - sejde na pohřbu vlivného hollywoodského producenta. Nečekaně zemřel, když snědl Stelliny jedlé kalhotky, napuštěné arašídovým olejem. Gigi zjistí, že nehodlá dát přednost milenci Duffovi a životu v divočině, a vzdát se tak života v Hollywoodu. Místo toho se rozhodne přijmout roli mimozemšťanky - i když princezny - ve sci-fi seriálu.
Jenže Gigi nemá nikdy snadný život. Musí se vypořádat s mumlajícím nahým režisérem, bývalou láskou ze střední školy, těhotnými přítelkyněmi, výstředním sexem, sci-fi klonem a mnoha pány Dokonalými (alespoň na první pohled). Konečně dostane příležitost pracovat podle vlastních představ. Do produkce se dostane pilotní pořad podle jejího autobiografického scénáře o životě kanadské herečky, pracující v Los Angeles. Zní to jako splněný sen. Ale jen do okamžiku, kdy zjistí, že se má natáčet v Halifaxu v Novém Skotsku.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura