Jay-Z: Vydává kolekci svých největších hitů

Jay-Z, foto: Universal Music
Jay-Z: Vydává kolekci svých největších hitů (Jay-Z, foto: Universal Music)

Pokud lze někoho považovat za opravdovou hvězdu hip hopu, je to určitě americký rapper Jay-Z.
Každé jeho album je obrovský kasovní trhák, každé jeho turné je beznadějně vyprodané a každý singl, který vydá, je celosvětovým hitem.
Není se tedy čemu divit, že se letos rozhodl kompilací svých největších hitů ohlednout za dosavadními úspěchy.
A že jich není málo! Jay-Z je velmi úspěšný nejen jako producent jiných interpretů, ale sám má na kontě již jedenáct řadových alb a několik kompilací.
Na svůj nový výběr s názvem "The Hits Collection, Volume One" sám vybral čtrnáct svých pecek, které osobně považuje na ty nejpovedenější.
Mezi nimi fanoušci najdou osvědčené "'03 Bonnie & Clyde", "Hard Knock Life (Ghetto Anthem)", ale i nedávné hity "Run This Town"
s hostující Rihannou a Kanye Westem nebo obrovský megahit "Empire State Of Mind" natočený společně s Aliciou Keys.
Jay-Z, který se může krom krásné partnerky Beyoncé pyšnit i deseti prestižními cenami Grammy, se rozhodl desku vydat hned ve třech formátech.
Základní přináší již zmiňovaných čtrnáct tracků, deluxe edice bude mít krom rozsáhlého bookletu i bonusový disk s pěti dalšími skladbami.
Mezi pěti raritkami najdeme například remix písně "The President Is Black", "Go Hard Remix" s hostujícími T-Painem a Kanye Westem nebo skladbu "This Life Forever" ze soundtracku k filmu Black Gangster.
Třetí - sběratelská edice nabídne úplně stejné písně, ale její balení bude o mnoho luxusnější!
Reprezentativní box bude krom disků doplněn o nádhernou stostránkovou knihu plnou doposud nezveřejněných a z části i důvěrných fotografií, které rapper dal k dispozici i ze svého osobního archívu

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura