Těhotná Tereza Voříšková: S bříškem natáčí 3Bobule

Těhotná Tereza Voříšková: S bříškem natáčí 3Bobule

Herečka Tereza Voříšková před několika týdny vyvolala spekulace o tom, že čeká chlapečka poté, co zveřejnila několik fotek s chlapeckým oblečením. Než se ale stane maminkou, má pracovní starosti. Musí dotočit komedii 3Bobule, ve kterých původně už ani hrát nechtěla.

Pro Terezu Voříškovou, která ztvárnila ve filmu Kláru, bylo totiž rozhodování, zda jít do dalšího pokračování, složitější. „Na první schůzce jsem byla vyloženě proti. Pak jsem si ale přečetla scénář Matěje Podzimka, který stojí například za Metanolem nebo Duklou61, a vyrazilo mi to dech. Matěj takovou smutnou, melancholickou formou navazuje na jedničku, s úctou a láskou. A to v tomhle případě rozhodně nebyl lehký úkol. Myslím, že je to obrovský talent na poli scenáristiky, a tak jsem se nakonec rozhodla to vzít," vysvětlila Tereza. „Moje postava už nemá růžové brýle, stará se sama o vinařství a v podstatě i o děti. Ona sama už dítětem není. Myslím, že tématem trojky je dospělost a za to jsem moc ráda," dodala herečka.


Zajímavé je, že Voříšková v pokračování Bobulí už matkou bude. Scénář z ní totiž udělal rovnou maminku rozpustilých dvojčat.


foto: instagram / archiv

Autor: Kateřina MaláVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura