Kateřina Hrachovcová: Poslední natáčení a konec seriálu Krejzovi

Kateřina Hrachovcová: Poslední natáčení a konec seriálu Krejzovi

O víkendu padla poslední klapka seriálu Krejzovi. Celý štáb, včetně herců, má už hotovo, a tak na závěr přišla logicky i trocha nostalgie.


Celé natáčení, které trvalo rok a půl, uzavřela dvojice ze všech nejpovolanější – Flanderkovi, Kateřina Kaira Hrachovcová a Petr Čtvrtníček, kteří byli v seriálu nepřehlédnutelní. „Těším se na to, co přijde nového v práci i v životě,“ přiznává herečka, která nesmutnila.

Petr Čtvrtníček si neodpustil vtipkování ani v poslední den. „Já si ten poslední obraz nepamatuju, protože jsem to celé probrečel. To se musíte zeptat mé seriálové manželky Kateřiny Kairy Hrachovcové. Ale co? Je to rok a půl života. Bylo to příjemné, a uvidíme, co přijde.“ Nebyli by to Flanderkovi, kdyby ten jejich poslední den nebyl něčím okořeněný. Společnost jim tak dělalo miniprasátko Pepina. „Nebojte, nesnědli jsme ho, bylo fantastický. Jako herecky, myslím.“ Pak už zaznělo jen poslední „Stop!“ a kamera zhasla, aby ateliér umlčelo ticho, které však za pár vteřin přerušil smích – tolik příznačný pro seriál Krejzovi.


Diváci ale ještě smutnit nemusí. Oblíbený seriál budou moci sledovat na televizních obrazovkách až do konce roku.

foto: TV Prima


Autor: Kateřina MaláVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura