Kapela Wohnout: Opřela se do slavného Depardieu

Kapela Wohnout: Opřela se do slavného Depardieu

„Tak jsme si na toho Gerarda museli posvítit my. Nikdo se k tomu neměl, nikdo se k tomu nějak extra nevyjádřil, asi se v tom neradno šťourat. Jenže vono to nedalo spát. Co von ten chlap francouzskej nosatej v tom Rusku, že jo? A tak jsme se k tomu postavili jako čtyři chlapi a praštili jsme do stolu. A ejhle. Vona z toho písnička. Až nám z toho narostl samou pejchou taky frňák." Tak okomentoval vznik písně a videoklipu s názvem Depardieu zpěvák Honza Homola.

Vyjma kapely Wohnout si ve videu zahrála řada známých osobností z hudební branže, například bubeník kapely Lucie či Wanastovek Štěpán Smetáček nebo kytaristka formace Electric Lady Tereza Rays.


Režie se opět ujal Michal Skořepa a vše se odehrává v jedné místnosti - v prostoru refektáře dominikánského kláštera, a ve videoklipu je použito přes 700 střihů.


„Michale, potřebujeme klip na písničku Depradieu." "Dobře, Nechám vám udělat odlitky Depardieho nosu, Honza si vezme červený trenýrky a královskej plášť, z Matěje uděláme Lenina, budou tam dvě pozlacený holky v krojích bojovat srpem a kladivem a parta lidí v šusťákovkách a beranicích bude mávat pozlacenejma samopalama..." "Tak jo." "Jo?" "Jo." popisuje Homola chemii, která při natáčení panovala.


foto: archiv

Autor: Kateřina MaláVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura