Tereza Brodská: V sérii Jak si nepodělat život skončí u psychoterapeuta

Tereza Brodská:  V sérii Jak si nepodělat život skončí u psychoterapeuta

Učitelka základní školy s mindrákem ze své nadváhy, bankovní úřednice, které se najednou objeví podivný ekzém kolem očí, stárnoucí majitel nonstop lahůdek v nešťastném manželství, osamělý muž žijící v lesích a cizích chatách...můžou přežívat dál se svým problémem, skrývat ho a neřešit. Anebo se s ním porvou a za cenu šrámů a ran si svůj život opraví k lepšímu. Autorka cyklu Tereza Kopáčová představí příběhy, se kterými se můžou diváci jednoduše ztotožnit.
V hlavních rolích s Terezou Brodskou, Ondřejem Vetchým, Evou Hacurovou a Miroslavem Krobotem. V silném obsazení je dále doplňují Eliška Křenková, Stanislav Majer, Sabina Remundová, Lucie Žáčková, Jitka Schneiderová a další.

Brodská se objeví v díle s názvem Můj bezvadnej život. Po rodinné oslavě, kterou uspořádala báječně, jak je jejím zvykem - alespoň na jejím facebookovém profilu to tak působí - se ráno Dana (Tereza Brodská) probudí s podivnými fleky okolo očí. Sama by to zas tak moc neřešila, jenže všichni okolo to řeší dost. Lékařské testy jsou negativní, doktoři si nevědí rady. Dana přichází o práci, protože s ekzémem nemůže za přepážku banky, kde dosud pracovala a kde má hypotéku na vlastní dům. Zoufalá skončí u podivné psychoterapeutky (Jitka Schneiderová), která ji donutí podívat se na sebe i svět okolo pořádně, položit svým blízkým důležité otázky a taky pojmenovat, čeho se ona sama ve skutečnosti bojí. „Tereza Kopáčová má na mě specifický vliv, že ač je ve scénáři něco, co bych si myslela, že nikdy neudělám nebo nedokážu, tak kvůli ní mám vždy potřebu dokázat, že to zvládnu. Ani jako malá holka jsem nejezdila na kole
a kvůli ní jsem se to naučila pro Nevinné lži, nyní jsem se zase naučila skákat šipku do vody," říká herečka Tereza Brodská ke své spolupráci s režisérkou.


foto: ČT

Autor: Kateřina MaláVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura