Jana Tvrdíková: Dcera šéfa Slavie září ve světovém modelingu

Jana Tvrdíková: Dcera šéfa Slavie září ve světovém modelingu

Jana Tvrdíková je omsnáctiletá dcera bývalého ministra obrany a současného šéfa fotbalové Slavie Jaroslava Tvrdíka a v pořadí pátá Češka, která vyhrála světové finále prestižní soutěže Elite Model Look. A její modelingová kariéra je víc, než slibná. Jana vyhrála finále prestižní soutěže v roce 2016 a od té doby létá za prací po celém světě. Přehlídky šla už pro ty nejprestižnější módní domy jako Chanel nebo Valentino.

I když jako většina mladičkých krásek začínala v Japonsku, teď už má nabídky především z Evropy či Ameriky. Objevuje se na obálkách časopisů a v reklamních kampaních. Před nedávnem nafotila kolekci pro módní dům Gerard Darel.


Nic ale není zadarmo, a tak Tvrdíková musí pořádně makat, aby svoje postavení ve světě módy stále vylepšovala. A to chce i ostré lokty. "Nás na to všichni dopředu upozorňovali. Je to o tom, že člověk na sobě musí pořád makat, na postavě, naučit se komunikovat v angličtině a zvládnout ten tlak," prozradila Jana magazínu Pro ženy. A to se jí zatím zjevně daří.


foto: Instagram
 

Autor: Kateřina MaláVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura