Markéta Hrubešová: Po prázdninách míří do Temného kraje

Markéta Hrubešová: Po prázdninách míří do Temného kraje

Úspěch první řady krimiseriálu Temný kraj logicky vyústil v jednoduché řešení. Na podzim bude druhá řada. Konkrétně dalších sedm případů sériových vražd inspirovaných skutečnými událostmi. Ty se svými kolegy řeší elitní kriminalista Petr Kraj. Do druhé řady také přibudou nové postavy a jednu z nich rozehraje herečka Markéta Hrubešová.

V nové řadě Kraje na venkově drží nejen jeho pes Egon, ale také nedořešený případ tajemné vraždy, která se ho osobně týká. Brutální zločiny a dramatické události plné napětí se opět odehrávají na pozadí poklidné melancholické nálady malebného venkova, opředeného strašidelnými pověstmi a legendami, kde se v temných zákoutích vesnice dají snadno skrýt všechna tajemství a netušené hrůzy, psychické problémy a posedlosti, které mohou vyústit až do krajních situací a skončit nejhorším zločinem, jako jsou sériové vraždy.


Hrubešová se tak objeví na televizní obrazovce v seriálové roli po delší době. V posledních letech se kromě herectví věnovala i vaření nebo psaní knih a seriál Temný kraj pro ni znamená velký televizní comeback.


foto: TV Prima / Scandal

Autor: Kateřina MaláVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura