Jana Krausová: Nafotila charitativní kalendář

Jana Krausová: Nafotila charitativní kalendář

Už potřetí se fotil benefiční kalendář, aby tak pomohl pacientům s nevyléčitelnou nemocí ALS. Tentokrát se před objektivem fotoaparátu mimo jiné objevila herečka Jana Krausová, modelka Daniela Peštová, bývalá fotbalová hvězda Antonín Panenka a brankář České fotbalové reprezentace Tomáš Vaclík. Všichni mají své důvody pomáhat lidem, kteří pomalu ztrácí kontrolu nad svým tělem.

Herečka Jana Krausová se o nadaci, jež pomáhá nemocným s ALS, dozvěděla od svého syna Davida, který už má focení za sebou a organizaci podporuje roky. „Tahle nadace je navíc jediná, která pacientům s ALS u nás pomáhá," upozorňuje. Stejně jako ostatní, i ona pacienty obdivuje a vyzdvihuje jejich sílu i v těch nejnáročnějších chvílích. „Člověku nezbývá nic, než se s tím vyrovnat a naplno si užít to, co ještě lze. Když jsem se měla možnost s nimi sejít, byla jsem užaslá z toho, jak jsou pozitivně naladění," řekla Krausová.


Následující týdny si hodlá Jana Krausová pořádně užít se svými nejbližšími a využije toho, že má víc volna než jindy. Největší radost ji v poslední době dělá vnuk Oliver, který se jejímu synovi Adamovi narodil před čtyřmi lety. „Jsem nadšená babička," dodala herečka.


foto: archiv

Autor: Kateřina MaláVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura