Ester Geislerová: Pořád řeší rozchody

Ester Geislerová: Pořád řeší rozchody

Ester Geislerová a Josefina Bakošová jsou kreativní duo, které představilo ve Varech návštěvníkům Mall.cz Parku již druhý díl svého projektu Terapie sdílením.

Ester a Josefinu Lenny zpovídala na stejném místě už před rokem. Mezitím stihla tato dvojice vydat další knihu, kterou tentokrát sestavovala z více než deseti tisíc došlých digitálních zpráv. „Bylo to náročnější, jednička vznikla asi z dvou tisíc, teď se stalo, že mi například jeden člověk dokonce volal a popisoval své rozchodové útrapy. Měla jsem ho na telefonu přes hodinu," smála se Josefina. Ester zase prozradila, že si musela naordinovat digitální detox, který trval čtvrt roku. „Dřív jsem si namlouvala, že je to potřeba k práci a nějaké sebeprezentaci. Ale k práci stačí e-mail a klasické telefonování. Ve chvíli, kdy jsem telefon vypla, dostavila se jakási vlna radosti a zvláštního tetelení z pocitu soukromí. Zároveň jsem zjistila, že mám spoustu volného času. Opravdu to všem doporučuju," prozradila Ester.


Aktuálně tvůrčí duo pustilo do prodeje kolekci šatů Beze slov, připravuje nové mikiny a také charitativní dárek k Vánocům s Člověkem v tísni. Dále pořádá přednášky s terapeutem Honzou Vojtkem, při kterých se především snaží dát přítomným najevo, že ty důležité věci se mají říkat do očí, ne je psát. Zároveň se podělily o informaci, že zajímavé zprávy jim posílají i známé osobnosti. „Jednou z nich byla zpěvačka Martina Pártlová, která se svěřila, že jí přišla zpráva: Vrať mi těch 5 000, byla to zbytečná investice, a druhá: Martino, budem spolu aspoň poprcávat," prozradily Ester a Josefina.

Autor: Kateřina MaláVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura