Skupina Rybičky 48 vydává nový klip: Klus v něm hraje sluníčkáře

Skupina Rybičky 48 vydává nový klip: Klus v něm hraje sluníčkáře

Rocková kapela Rybičky 48 vydává singl BIOLID. Klip se natáčel v Kutné Hoře a okolí a na Farmě naděje, kde se starají o zvířata v nouzi. O vizuální stránku a režii se znovu postaral Ondřej Soukup.

Skupina Rybičky 48 má za sebou velmi úspěšný rok. Vydání dvojalba Pořád nás to baví/BESTFUCK OFF, beznadějně vyprodaný pražský velký sál Lucerny, plnou halu Vodova, kde proběhl brněnský křest zmíněného dvojalba a vyprodané jarní turné.

Nyní Rybičky 48 přicházejí s letním hudebním blockbusterem s názvem BIOLID. Je to důkaz, že humor a nadhled je stále silnou stránkou skupiny, jejich písniček a také jejich klipového ztvárnění.

"V poslední době všichni jedou všechno bio a eko a my si myslíme, že je to správně. To nám, ale nebrání v tom, si z toho udělat srandu", říká zpěvák kapely Kuba Ryba.

Mini roli v klipu přijal i Tomáš Klus. "Tomáše si vážíme za jeho názory a je to pro nás člověk s charakterem. Určitou části populace je vnímán jako "sluníčkář a dobroser" a proto nám přišlo mega vtipný, ho do klipu zapojit. Miluju lidi, kteří si ze sebe dokážou udělat srandu", říká Kuba Ryba.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura