Krasavec Vojta Drahokoupil: Takhle dře na Tarzana

Krasavec Vojta Drahokoupil: Takhle dře na Tarzana

Zpěvák Vojta Drahokoupil po rozchodu na nějaké nové lásky nemá čas, má totiž přes léto plné ruce práce. V divadle Hybernia zkouší muzikál Tarzan a musí se v divadle Hybernia naučit i různé akrobatické kousky. Jenomže, Vojta zrovna není žádný velký svalovec.

Tělocvik navíc nepatřil mezi Vojtovy oblíbené předměty. „Nikdy jsem v něm nevynikal, ale o to víc mě to teď baví. Je to obrovská výzva a jdu do toho naplno," říká nejmladší představitel Tarzana. Ten má navíc po úrazu ramene, takže si na tréninzích bude muset dávat o to větší pozor.


Všichni se ale těší, až díky Tarzanovi proniknou do tajemství jeho života, mluvy i pohybů. Čeká je zpěv je chvílích, kdy budou zavěšeni na laně s podporovou živého orchestru hrající hity Phila Collinse. Do toho okolo nich budou létat profesionální akrobaté s originálními kostýmy opic. Navíc budou mít Tarzani oporu ve výkonech dalších skvělých účinkujících: Josefa Vojtka, Michaely Gemrotové, Evy Burešové, Petry Vraspírové, Dity Hořinkové, Mariána Vojtka, Ernesta Čekana, Ivany Korolové a mnohých dalších.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura