Ivana Korolová: V novém klipu je pořádně macatá

Ivana Korolová: V novém klipu je pořádně macatá

V pořadí třetí klip spáchala herečka Ivana Korolová před pár dny a hlavní roli v něm hraje jiný stav. Převléká se v něm tolikrát, že občas není k poznání a je zkrátka „V tom".

Písničku s jasným názvem V tom, měla zpěvačka už dlouho v šuplíku a po čtyřech letech spatřila světlo světa. „Jednou jsem tak doma seděla a představovala si, jaký to asi bude, co ten chlap bude muset vydržet, jak budu asi vypadat, jestli mě bude mít pořád rád," prozrazuje zrod skladby. Pak už se s návrhem přesunula Ivana Korolová za svou nejlepší kamarádkou Marikou Šoposkou, která patří mezi její dvorní textařky a pojí je patnáctileté přátelství. „Marice jsem vysvětlila, jak to myslím, a ona se toho chopila. Přinesla tam ještě jiný nadhled než já, už jen díky tomu, že měla těhotenství za sebou."


Celý klip je smyšlený a nadsázka, takže protentokrát se v něm s Ivanou neobjeví její manžel Jiří, ale herecký kolega Ondřej Havel. „Třetí klip s Jirkou by už byl asi moc. Navíc, na tohle jsem potřebovala herce, který bude trochu komik." Čeho si herečka užije až po okraj, jsou převleky - a jeden byl dost speciální. „Měla jsem půjčený kostým, ve kterém vystupovala Helena Růžičková na jednom ze silvestrů v České televizi. Jsou to ty kalhoty a fialová halenka," prozrazuje zpěvačka a dodává, že celá ta převlékací anabáze byla náročná. „Musím říct, že ta tloušťka mě bavila nejvíc. Naopak nejhorší to bylo kupodivu v obyčejném pytli. Mimo to, že smrděl a elektrizoval mi vlasy, v něm byl bordel, který mi napadal do vlasů," se smíchem popisuje Ivana úskalí natáčení.


Skvělou zábavu si seriálová Danka užila i v obrovské nafukovací kouli. „Byl v ní hic a já tam musela skákat jak šílenec. Režisér byl přísný a pořád ode mne chtěl další a další vylomeniny. Oříšek byl, když kluci od kamery museli dostat kameru na jeřáb, hodně nad nás a dělal se takzvaný ,,topshot". Což je ten pohled shora, jak ležíme na lehátkách. To jsme se zasekli asi na hodinu, než se vymyslelo, jak se celý záběr natočí." Ivana přiznává, že to bylo zatím její nejnáročnější natáčení, ale stálo za to.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura