Jaromír Jágr: Ani Kubelková, ani Verešová, ani Kopřivová. Vztahy mu nejdou

Jaromír Jágr: Ani Kubelková, ani Verešová, ani Kopřivová. Vztahy mu nejdou

Jágr a Kopřivová svoje fandy tahali za nos několik měsíců. Ve společnosti se spolu neobjevovali, dovolené trávili každý zvlášť. A jak sama Kopřivová, možná trochu nechtěně, potvrdila, i tajení rozchodu může mít obchodní důvody. „S Jaromírem už nějakou dobu netvoříme pár a nežijeme spolu. Rozhodla jsem se jít vlastní cestou. Neventilovali jsme to, protože jsme měli povinnosti a práci a potřebovali čas, abychom se se situací mohli v klidu, bez tlaku a pozornosti médií, vyrovnat," napsala na svůj Instagram osmadvacetiletá kráska.

Jágr, kterému vztahy dlouhodobě opravdu nejdou, zřejmě z rozchodu příliš šťastný není. Smutek obsahuje i jeho instagramový vzkaz: „Děláme to neradi, ale přiznat si chyby, je ten první krok na dlouhé cestě, jestliže se chceme v životě posunout dál," napsal Jágr. A poté, co fanoušci Kopřivovou za rozchod odsoudili, postavila se hokejová legenda na její stranu a veřejně jí poděkovala za skvělý vztah, který bohužel nevyšel.


Sedmačtyřicetiletý Jágr je tak zase sám a momentálně má k založení rodiny zase hodně daleko. "Děti můžu mít ve čtyřiceti," řekl kdysi Jágr, který se tedy hodně zmýlil. Přitom nějakého hokejového dědice by určitě rád měl. Zdá se ale, že Jágr platí daň za svou vášeň pro hokej, která očividně nijak neoslabuje a proto jsou u něho vztahy až na druhém místě. A to je pro každou ženu dlouhodobě neudržitelné.


foto: Scandal

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura