Linda Vojtová: Topmodelka po rozchodu dlouho single nevydržela

Linda Vojtová: Topmodelka po rozchodu dlouho single nevydržela

Topmodelka Linda Vojtová se v Praze se svým snoubencem Jamisonem Ernestem ukazovala docela často. Po čtrnácti letech vztahu ale místo na svatbu došlo na rozchod a modelka přiznala, že už nějaký čas s Jamisonem netvoří pár.

„Jsem teď, sice ne čerstvě, ale rozejitá. Byli jsme spolu dlouho, čtrnáct let. Ale jsme oba šťastní, bavíme se, jsme kamarádi, takže jsem ráda," prozradila magazínu Topstar.


Vojtová ale rozhodně není single, jak by se po rozpadu tak dlouhého vztahu asi nejspíš hodilo. Sama dlouho nevydržela, i když to neměla vůbec v plánu. Ve fitku se ale seznámila se svým novým přítelem, jehož identitu zatím neodhalila. „Šli jsme na večeři, rozuměli jsme si a bylo to," popsala modelka a prozradila, že randí s finančníkem.


Jamison Ernest je hudebník a umělec a podnikatel. Je spolumajitelem nočního klubu Angels & Kings, zahrál si taky asi ve třinácti filmech. Je taky členem kapely Fall Out Boy a má vlastní nahrávací společnost. V roce 2004 se začal věnovat také módě. Jeho přehlídka Yellow Feaver zaujala Heidi Klum, Fall Out Boy nebo Chanel Iman.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura