Tereza Voříšková: Herečka se pochlubila pořádným bříškem

Tereza Voříšková: Herečka se pochlubila pořádným bříškem

Herečka Tereza Voříšková oficiálně potvrdila svoje těhotenství jen před několika dny. Miminko čeká se svým přítelem, tanečníkem Matyášem Rambem a spolu se také nastávající rodiče objevili na závěrečném galavečeru filmového festivalu Mental Power, jehož je Voříšková dlouhá léta patronkou.

Voříšková se na sociálních sítích ze šťastné noviny vyznala před několika dny originální básničkou. „Já sním o tom, aby ses narodil, abys byl zdravý, abys měl co dýchat a co pít. Abys byl obklopenej přírodou. Sním o světě. O tobě a o světě. Ano. Budeme rodina. Láska je!" napsala herečka.
S tanečníkem Matyášem Rambou začala chodit v roce 2016. Dlouho ale svůj vztah tajili a ve společnosti se spolu oficiálně objevili poprvé až v létě roku 2017.
Do té doby neměla krásná a talentovaná herečka na lásku moc štěstí. Měla několik vztahů s hereckými kolegy, ale ani s jedním to nebylo ono. Mezi známé partnery Voříškové v minulosti patřili například Vojta Kotek, Kryštof Hádek a před tanečníkem Matyášem taky Igor Orozovič.
foto: Scandal

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura