Heidi Janků má smůlu: Po zlomenině nohy má další zranění

Heidi Janků má smůlu: Po zlomenině nohy má další zranění

Zpěvačka Heidi Janků má opravdu smolný rok. Znovu ji postihly zdravotní potíže, které jí navíc znepříjemní její nabitý letní pracovní program.

Ještě nedávno měla Heidi na noze sádru, když si zlomila nártní kůstku, a teď má zase zabandážovanou ruku. A jak sama zpěvačka potvrdila, jedná se v podstatě o pracovní úraz. Mikrofon při zpívání totiž drží v pravé ruce, a i když se to nezdá, přeci jen něco váží. A nakonec se z toho u Heidi vyvinul velmi bolestivý zánět šlach.


Zpěvačku, která se nechala načapat na zmrzlině v pražském Ovocném Světozoru, pojí s tímto sladkým osvěžením hlavně vzpomínky na dětství. Její maminka totiž byla učitelka a jako malá školačka měla radost, že měli doma tolik bonboniér. „Hned po vysvědčení jsme se všichni sbalili a jeli na dva měsíce na chatu do Beskyd. Ta cesta byla dobrodružná, protože jsme jezdili vlakem, autobusem a kus museli pěšky. S báglama na dva měsíce, se psem a spoustou těch bonboniér jsme vypadali jako bezdomovci." zavzpomínala na sladké dětství Heidi.


foto: Scandal

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura