Simona Krainová: Jak se jí fotilo s rodinou?

Simona Krainová: Jak se jí fotilo s rodinou?

Opět po roce se s novou kolekcí obleků pro pány a kostýmů pro dámy pochlubilo špičkové pražské krejčovství Bernhardt. Tentokrát vsadilo na kvalitní oblečení pro celou rodinu, děti nevyjímaje. Firma s prvorepublikovou tradicí, navazující na Oděvní závody Prostějov, dala na rady našeho předního stylisty Filipa Vaňka a dle jeho návrhů oblékla do originální kolekce Jaro/Léto 2019 kompletní rodinu topmodelky Simony Krainové.

„Upoutal mě koncept firmy Bernhardt. Vyrábí obleky a já jsem obleková. Mám ráda klasiku a vítám její nadčasovost. Dovedu obleky kombinovat ido sportovna, móda je tak hravá, že není problém si vzít k obleku tenisky a stále budete vypadat dobře. Filip Vaněk vsadil na sexy ženské obleky, které mají šmrnc. Vybral krásné látky, barvy a vzory, oslovil mě na spolupráci anedalo se jinak, než souhlasit," vysvětlila Simona Krainová, jak se dostala ke spolupráci s firmou Bernhardt. Jako bonus jí lákalo i to, že kolekci nafotila i se svým manželem Karlem Vágnerem a v originálních dětských oblecích se před fotoaparát Dominika Renče postavili i malí synové Max a Bruno.„Filip Vaněk navrhl klukům malé obleky, což mi připadá fajn, protože my doma takové věci nemáme. Kluci lítají a chodí do školy většinou v teplákách s dírami,"s úsměvnou nadsázkouuvedla modelka a pokračovala, „obleky v jejich šatníku zatím prim nehrají, ale do budoucna si musí zvykat i na toto oblečení."


Nebylo prý vůbec těžké přemluvit manžela a kluky, aby se pustili do společného focení v oblecích Bernhardt. „Kluci jsou zvyklí na můj svět modelingu, a i když je na akce moc neberu, před fotoaparátem se nestydí. Jsou to docela šoumeni, nebojí se a dokonce zpěvák Mikolas Josef mi řekl, že by je chtěl do klipu. Ale já je do ničeho nenutím. Už také začínají být manekýni. Mají rádi trička s obrázky, vybírají si barvy. Dokonce starší Max si všímá, jak vypadám, a umí mě pochválit, že mi to sluší."


Stylista Filip Vaněk je z kampaně dámských obleků pro krásnou a zajímavou modelku nadšený. Před rokem dělal kampaň pro Bernhardt, jejíž tváří byla tmavovlasá Monika Marešová, nyní je to kampaň pro blondýnku Simonu Krainovou, které dělá společnost její rodina. Nádherná práce s nádhernými ženami.„Simona Krainová nikdy nevypadala tak dobře jako nyní. Začala cvičit, přestala pařit a to tělo jako má dneska, neměla ani před lety, co jsme spolu začali spolupracovat. Dokáže se zakousnout a tam, kde ostatní končí, ona jde dál. Na Bernhardtu mě baví kvalita a luxus za přijatelné peníze. Bernhard dovede ušít oblečení, které vymyslím, za normální cenu. Člověk si na to rozhodně nemusí brát půjčku," smál se Filip a dodal,„tato nová kolekce je určená na léto. Jez lehkých materiálů, je barevná a hravá. Ale chci, aby moje každá kolekce byl nadčasová a nepodléhala trendům a dala se nosit několik let."

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura