Alice Bendová: Konturované vlasy si nemůže vynachválit

Alice Bendová: Konturované vlasy si nemůže vynachválit

Nejspíš vám také vrtá hlavou, jak je možné, že se některé známé ženy pyšní dokonalou hřívou vlasů upravenou podle posledních trendů, jeden den mají vlasy krátké a tmavé, druhý dlouhé a světlé a jejich kvalita netrpí ani přesto, že jsou denně upravovány žehličkami či kulmami. K dokonalosti jim pomáhají předem nabarvené vlasové pásky, a pokud je třeba i s módními odrosty.

Konturování vlasů neboli HairContouring je nová technika prodlužování či zhušťování vlasů, jejímž benefitem je modelování tváře, tak aby nechtěné bylo s citem potlačeno. Spočívá ve využití světlých a tmavých pramenů, které jsou správné namíchané, a opticky dokážou například zeštíhlit tvář, opticky zkrátit nos, nebo zjemnit ostře řezané rysy, tak jak to umí make-up. Velkou výhodou HairContouringu oproti mejkapu je, že večer spolu s odličovačem nezmizí, ale bude vaší tváři lichotit i několik týdnů.

Každý typ obličeje samozřejmě potřebuje trochu jiný přístup a jiné uspořádání světlých a tmavých pramenů. Pokud není třeba modelace obličeje, další výhodou této metody je prodloužení nebo zhuštění vlasů v oblíbené ombré podobě, tedy s tmavými odrosty, jež přecházejí do světlé. V tom spatřuje klady herečka Alice Bendová: „Já vlasy nepotřebuji ani prodlužovat, ani zahušťovat, ale výhodou je pro mě to, že mi takto vlasy zesvětlí a přitom si je nemusím nechávat odbarvovat."

Kromě českých krásek si HairContouring oblíbily i slavné hvězdy amerického showbyznysu jako Kim Kardashian, Sarah Jessica Parker, Jennifer Lopez či Selena Gomez. Prameny HairContouringu jsou k dispozici ve čtyřech různých délkách od 30 do 60 cm a v nejrůznějších barevných kombinacích a provedeních. Speciální proškolené kadeřnice ze Salonu YES VIP vytvoří trendový look přesně na míru každé tváři tak, aby byl finální výsledek dokonale harmonický.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura