Richard Krajčo: Konečně s manželkou na veřejnosti

Richard Krajčo: Konečně s manželkou na veřejnosti

Richard Krajčo strávil začátek roku načítáním audioknihy s názvem Za sny, kterou napsala jeho manželka, režisérka a scénáristka Karin Krajčo Babinská. A právě tenhle projekt společně představili na nedávném Světě knihy.

Krajčo a Babinská se spolu na veřejnosti zrovna často neobjevují, je ale na první pohled jasné, že mezi nimi stále plane ona pověstná jiskra, která je před lety tak zaskočila. I když byli tehdi oba zadaní, nakonec svoje vztahy ukončili, začali společně žít a nakonec se i vzali.


Knížka Za sny mnohým na první přečtení připomíná právě tento prominentní manželský pár, i když Karin Babinská tvrdí, že obě hlavní postavy jsou vymyšlené.
"Mně jsou obě dvě hlavní postavy něčím blízké. Já jsem si zažil jak takové to workoholické období, kterým prochází Max, tak i bohémská léta, která jsou spojena s tím, že pak člověk dělá, co ho napadne a chová se hrozně svobodně a nespoutaně. Už když ten příběh vznikal, tak jsem se v něm viděl." tvrdí ale Krajčo.


"Pro mě je hlavní poselství v tom, aby si posluchač uvědomil, že každý z nás je plně zodpovědný za svůj život, a že má svobodnou vůli se kdykoli rozhodnout jakým způsobem a s kým ten život bude prožívat. Že by člověk neměl zapomínat na své sny a měl by jít za nimi. A že je v životě důležitá láska." říká ke společné knize stále zamilovaná Karin Babinská.


foto:Scandal

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura